Koalicija za evropsku Crnu Goru – Milo Đukanović – DPS-SDP

17/08/2006

Pokret za promjene – Nebojša Medojević

17/08/2006

Savez komunista Jugoslavije – Komunisti Crne Gore

17/08/2006

SNP-NS-DSS koalicija

17/08/2006

Srpska lista – Andrija Mandić

17/08/2006

Demokratski savez u Crnoj Gori – Partija demokratskog prosperiteta

17/08/2006

Forca

16/08/2006

Rokovnik izbornih radnji

12/07/2006

Sastav Komisije

Predsjednik BRANISLAV RADULOVIĆ Zamjenik predsjednika BRANKA LAKOČEVIĆ  Sekretar SLOBODAN DRAGOVIĆ  Članovi/ice: 1. Radmila ŠTURANOVIĆ, član Ljiljana RADONJIĆ, zamjenik 2. prof. dr Veselin PAVIĆEVIĆ, član Ružica IVANOVIĆ, zamjenik 3. Đorđije VUKČEVIĆ, član Mirjana BAROVIĆ, zamjenik 4. Draginja PEROČ, član Hasref RADONČIĆ, zamjenik 5. Tarik GADŽOVIĆ, član Omer MANDŽUKIĆ, zamjenik 6. Mehmet ALJOJA, član Bećir ĐOKAJ, zamjenik 7. Ibrahim PEREZAJ, član Muharem AVDIJU, zamjenik 8. Borislav GLOBAREVIĆ, član Dragan NENEZIĆ, zamjenik 9. Rodoljub PEJOVIĆ, član Branislav ĆUPIĆ, zamjenik
01/01/2006